Консультації

Стоїчні та психологічні консультації

Пропонуємо стоїчні та психологічні консультації, а також роботу в терапевтичних групах (до 7 осіб).

техникі стоїцизму

У чому різниця між стоїчними та психологічними консультаціями

Стоїцизм іноді називають протопсихологією, бо в ті давні часи психологів не було, а душевних протиріч вистачало, як і сьогодні. Ця філософія лягла в основу деяких психологічних шкіл (раціонально-емотивна терапія, логотерапія та інші).

Стоїчна консультація — це особлива форма терапії, в якій розум та стоїчні принципи використовуються для досягнення доброго настрою емоційної стабільності та тривалого щастя, що будується на цінностях та чеснотах.

Головна ідея стоїцизму полягає в тому, що ми повинні прагнути жити відповідно до природи. Страждання полягають у наявності волі, яка суперечить природі. Таким чином, стоїчна терапія полягає у пошуку та виправленні помилок у судженнях, які породжують волю, яка суперечить природі.

Стоїчна консультація більш схожа на сучасний коучинг і орієнтована на роботу з майбутнім.

Психологічна консультація буде корисна для людей, які стикаються з емоційними труднощами, такими як стрес, тривога, депресія, проблеми стосунків і т.д. у теперішньому часі. Під час консультації психолог допомагає зрозуміти почуття та емоції, надає рекомендації щодо подальшого розвитку та допомагає знайти способи подолання проблем.

Ми працюємо в форматі швидкісної терапії (до 5 сеансів).

Вартість: 800 грн / сеанс

Як проходить консультація?

Зазвичай консультація триває 45–50 хвилин і проводяться в Google Meet. Про час домовляємось заздалегідь.

Також можливі очні сеанси, в Києві.

Хто проводить консультації?

Стоїчний напрям веде Сергій Коноплицький, засновник центру PSYSK. Звертайтесь за допомогою у створенні власного набору практик, впровадження здорової ментальної моделі, постанови та досягнення цілей. Сергій — кандидат соціологічних наук, має додаткову психологічну освіту (Київський Юнгіанський інститут, НЛП-Практик, Фокусована терапія прийняття та відповідальності).

Психологічний напрям веде Наталія Михальська, дипломований психолог, екофасилітатор. Звертайтесь за допомогою у розвязанні психологічних проблем, питань стосунків, особистих криз тощо.

консультації онлайн

Робота в групах

Психологічні групи — це особливий простір взаємодії, в якій група людей зустрічається під керівництвом психолога з метою розвитку особистості та подолання емоційних проблем. У психологічній групі люди можуть ділитися своїми думками, почуттями та досвідом з іншими учасниками групи, що може допомогти їм зрозуміти себе та інших.

Ми створюємо групи розвитку та підтримки. Учасники групи можуть працювати над своїми проблемами як в індивідуальному порядку, так і в колективному. В групі створюється безпечне та дружнє середовище для учасників, де кожен може відчути підтримку та зрозуміння.

Заповніть форму нижче, щоб дізнатися деталі, замовити консультацію або приєднатися до групи.

[wpforms id=“628”]