Зустрічі

стоїчні зустрічі

Згідно з традицією проведення зустрічей у The Sto­ic Fel­low­ship (міжнародна стоїчна спільнота, яку ми представляємо в Україні), центр PSYSK ініціює періодичні зустрічі стоїків в Києві. Учасники намагаються використовувати зустрічі як можливість практикувати чотири основні чесноти стоїків: 

⚜️ Практична мудрість (мудро вести потенційно складну дискусію); 

⚜️ Сміливість (висловлюватися, ділитися своєю думкою);

⚜️ Справедливість (ставитися до інших членів групи справедливо і з повагою);

⚜️ Поміркованість (не говоріть занадто мало або занадто багато).

київська стоя

Зустріч в Києві

В спільноті сучасного стоїцизму PSYSK багато людей з різних куточків країни. Ми зацікавлені в тому, щоб кожен з нас мав коло однодумців з можливістю спілкування, взаємодопомоги, мотивації до особистого зростання.

Саме тому ми закликаємо ініціативних учасників спільноти створювати стоїчні групи у своїх містах. Ми надамо всі необхідні методичні матеріали та рекомендації для лідерів таких груп та забезпечимо підтримкою на основних медійних ресурсах PSYSK. 

Група стоїків

Зустріч в Києві

Наразі зустрічі проводяться в Києві, Дніпрі, Одесі  та плануються у Львові.

“Запам’ятаймо: ми народилися, щоб жити разом. І спільнота наша подібна до склепіння, яке тому й тримається, що камені не дають одне одному впасти”. (Сенека)

Якщо ви бажаєте очолити групу PSYSK у своєму місті, зв’яжіться з нами.

Щоб приєднатися до зустрічі, слідкуйте за новинами у нашому телеграм-каналі.

Онлайн-зустрічі стоїків

Стоїцизм — філософія, яка вчить час від часу спинятися, озиратися довкола і проживати день осмислено. Зазвичай ми практикуємо стоїцизм наодинці, проте не варто забувати, що кожному з нас потрібна підтримка і порада однодумця. Тому ми проводимо онлайн-зустрічі PSYSK щосуботи, зазвичай о 19:00. Групи проводить Христина. 

Щоб приєднатися до зустрічі, слідкуйте за анонсами у нашому телеграм-каналі. Або зразу приєднуйтесь до групи зустрічей. Більше інформації про зустрічі ви знайдете на сайті Стоїчного клубу.

Speaking Club

Для всіх, хто має бажання розвивати розмовну англійську, запрошуємо до стоїчного спікінг-клабу. Рівень володіння мовою не має значення. У дружньому спілкуванні на філософські теми, народжується не тільки істина, але й вільне володіння англійською мовою. Приєднуйтесь, будемо вам раді!

Увага! Наразі англомовний клуб шукає модератора. Це людина, яка добре знає англійську та готова щотижня проводити зустрічі та придумувати теми. Якщо вам це цікаво, будемо раді! Пишіть!