Зустрічі

стоїчні зустрічі

Згідно з традицією проведення зустрічей у The Sto­ic Fel­low­ship (міжнародна стоїчна спільнота, яку ми представляємо в Україні), центр PSYSK ініціює періодичні зустрічі стоїків в Києві. Учасники намагаються використовувати зустрічі як можливість практикувати чотири основні чесноти стоїків: 

⚜️ Практична мудрість (мудро вести потенційно складну дискусію); 

⚜️ Сміливість (висловлюватися, ділитися своєю думкою);

⚜️ Справедливість (ставитися до інших членів групи справедливо і з повагою);

⚜️ Поміркованість (не говоріть занадто мало або занадто багато).

київська стоя

Зустріч в Києві

В спільноті сучасного стоїцизму PSYSK багато людей з різних куточків країни. Ми зацікавлені в тому, щоб кожен з нас мав коло однодумців з можливістю спілкування, взаємодопомоги, мотивації до особистого зростання.

Саме тому ми закликаємо ініціативних учасників спільноти створювати стоїчні групи у своїх містах. Ми надамо всі необхідні методичні матеріали та рекомендації для лідерів таких груп та забезпечимо підтримкою на основних медійних ресурсах PSYSK. 

Група стоїків

Зустріч в Києві

Наразі зустрічі проводяться в Києві, Дніпрі, Одесі  та плануються у Львові.

“Запам’ятаймо: ми народилися, щоб жити разом. І спільнота наша подібна до склепіння, яке тому й тримається, що камені не дають одне одному впасти”. (Сенека)

Якщо ви бажаєте очолити групу PSYSK у своєму місті, зв’яжіться з нами.

Щоб приєднатися до зустрічі, слідкуйте за новинами у нашому телеграм-каналі.

Онлайн-зустрічі стоїків

Стоїцизм — філософія, яка вчить час від часу спинятися, озиратися довкола і проживати день осмислено. Зазвичай ми практикуємо стоїцизм наодинці, проте не варто забувати, що кожному з нас потрібна підтримка і порада однодумця. Тому ми проводимо онлайн-зустрічі PSYSK щоп’ятниці. 

Щоб приєднатися до зустрічі, слідкуйте за анонсами у нашому телеграм-каналі. Або зразу приєднуйтесь до групи зустрічей.

Speaking Club

Для всіх, хто має бажання розвивати розмовну англійську, запрошуємо до стоїчного спікінг-клабу. Рівень володіння мовою не має значення. У дружньому спілкуванні на філософські теми, народжується не тільки істина, але й вільне володіння англійською мовою. Приєднуйтесь, будемо вам раді!

Щоб приєднатися до спікінг-клабу, слідкуйте за анонсами у нашому телеграм-каналі.