Зустріч стоїків у Дніпрі

 

дніпро стоїцизм

Минулого тижня відбулась перша зустріч PSYSK у Дніпрі. Модератором виступив Андрій Нагорний, дамо йому слово:

“Ми говорили півтори години про наше, наразі, поки що легке торкання ідей стоїків, а також про купу інших речей які нас турбують і цікавлять. 

Стоїчні ідеї, ніби як підштовхують думати, осмислювати поведінку, явища, процеси, буденні життєві ситуації, а головне ділитися думками та чути думки інших. Ми говорили багато і натхненно. Ми слухали один одного. Хоча частина з нас зустрілися вперше.

Півтори години зустрічі промайнули. Ми подякували один одному за цей досвід.

Шлях розпочато, далі цікавіше. Наступна зустріч скоро”.

Перевага зустрічей не тільки в тому, щоб доторкнутися стоїчних ідей та знайти однодумців. Як показує досвід, це — живе спілкування, тепла та приємна атмосфера.

Якщо вам цікаво приєднатися до зустрічей у Києві, Дніпрі та Львові або ви хочете проводити їх у своєму місті, пишіть нам.

Детальніше про зустрічі тут.

 


🎁 Знайшли щось корисне для себе? Підтримайте PSYSK.

“Практичний стоїцизм” — авторський курс з персональною підтримкою протягом місяця. Складається з 33 листів (7 відеолекцій, 6 практик та щоденні роздуми). Заглиблення у сучасний стоїцизм, налаштування світосприйняття та корисних звичок.

📖 Короткий та змістовний опис ключових ідей стоїцизму та деякі рекомендації про принципи мислення у скрутні часи в форматі PDF. Завантажуйте безплатно!

Сергій Коноплицький

Засновник спільноти сучасного стоїцизму PSYSK.

You may also like...