Зустріч PSYSK в Києві (IV)

Група стоїків

Сьогодні відбулась зустріч PSYSK в Києві. Це вже четверта зустріч прихильників сучасного стоїцизму, але особлива, тому що нарешті зібрались постійні учасники онлайн-зустрічей (ті, хто мешкають в столиці та, навіть, Олесь, який спеціально приїхав зі Львова), а також приєдналась модератор цих зустрічей Христина.

Ми чесно намагались дотримуватись агенди та плану (завдяки Христині це все ж таки вдалось), але розмова охоплювала настільки цікаві суміжні теми, що зустріч могла продовжуватись весь день.

Приємне спілкування, коло однодумців, бажання саморозвитку та розвитку спільноти — це все, що відчувається на кожній зустрічі, на які збирається все більше цікавих людей.

Далі буде!

 

 


🎁 Знайшли щось корисне для себе? Підтримайте PSYSK.

“Практичний стоїцизм” — авторський курс з персональною підтримкою протягом місяця. Складається з 33 листів (7 відеолекцій, 6 практик та щоденні роздуми). Заглиблення у сучасний стоїцизм, налаштування світосприйняття та корисних звичок.

📖 Короткий та змістовний опис ключових ідей стоїцизму та деякі рекомендації про принципи мислення у скрутні часи в форматі PDF. Завантажуйте безплатно!

Сергій Коноплицький

Засновник спільноти сучасного стоїцизму PSYSK.

You may also like...